Pirmąją pergalę NBA iškovojo ambicijų nestokojanti Los Andželo „Lakers“ (1/2). Netikėto lyderio vedama ekipa namuose 121:118 (29:24, 33:32, 25:34, 34:28) palaužė Memfio „Grizzlies“ (2/1).

Šios rungtynės tapo istorinėmis. Į visų laikų rezultatyviausių NBA žaidėjų sąrašo devintąją vietą užlipo Carmelo Anthony (27423 tšk.). Į 10-ąją poziciją jis išstūmė Mosesą Malone'ą (27409 tšk.).

C. Anthony buvo bene geriausias „Lakers“ žaidėjas, kol lyderiai strigo. Puolėjas per 27 minutes smeigė 6 tritaškius iš 8 ir viso surinko 28 taškus. Jo indėlis buvo kertinis ir rungtynių pabaigoje.

Likus 3 minutėms atrodė, kad „Lakers“ pergalės nebepaleis (113:106), bet svečiai spurtavo 0:6. Svarbų dvitaškį po atkovoto kamuolio pelnė C. Anthony (115:112).

Baudų metimų karuselėje neklydo nė viena ekipa, bet savo šansą išplėšti pratęsimą „grizliai“ turėjo. Likus 2,5 sekundės Kentas Bazemore'as prasižengė prieš tritaškį metantį Ja Morantą. Memfio ekipos lyderis sumetė pirmas dvi, bet nepataikė trečiosios ir C. Anthony baudų metimais įtvirtino šeimininkų pergalę (121:118).

Dar vienas slogias rungtynes sužaidė Russellas Westbrookas – 13 taškų (5/15 met.), 7 atkovoti kamuoliai, 13 rezultatyvių perdavimų, bet 9 klaidos.

„Grizzlies“ gretose šou surengė J. Morantas, kuris pelnė 40 taškų (5/7 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Lakers“: C. Anthony 28, Anthony Davisas 22, LeBronas Jamesas 19, R. Westbrookas 13 taškų.

„Grizzlies“: J. Morantas 40, Desmondas Bane'as 17, Stevenas Adamsas 14 (16 atk. kam.), DeAnthony Meltonas 13 taškų.