Pirmoji Franko Lampardo ir Jose Mourinho akistata šiame Anglijos „Premier“ lygos sezone pasibaigė mokinio pergale prieš mokytoją. Londono derbyje „Chelsea“ rezultatu 2:0 pranoko „Tottenham“ futbolininkus.

„Chelsea“ į priekį vedė du įvarčius pelnęs brazilas Willianas, kuris tai padarė dar pirmajame kėlinyje.

12-ą minutę jis po puikaus reido į baudos aikštelę, atliko neatremiamą smūgį, o varžovų vartininkas tik akimis palydėjo į vartus skriejantį kamuolį.

Besibaigiant pirmam kėliniui, jau pridėto laiko metu, brazilas dar realizavo ir vienuolikos metrų baudinį, taip padvigubindamas rezultatą iki 2:0.

55-ą minutę jaunasis „Chelsea“ puolėjas Tammy Abrahamas pelnė dar ir trečią įvartį, tačiau šoninis teisėjas jo neįskaitė dėl nuošalės.

Lyg to dar būtų maža, 62-ą minutę „Tottenham“ liko mažumoje, kadangi raudoną kortelę prieš save išvydęs Sonas Heung-Minas buvo išvarytas iš aikštės.