Traumų išretinta Kauno „VIČI-Aisčių“ komanda iki 20 rungtynių pratęsė pergalių seriją LMKL lygoje. Lietuvos čempionės turnyrinės lentelės lyderių dvikovoje ketvirtajame kėlinuke palaužė Kauno raj. „Sirenų“ pasipriešinimą ir įveikė jas rezultatu 67:36 (21:16, 10:5, 8:10, 28:5).

Taiklūs Mantės Kvederavičiūtės ir Santos Okockytės „VIČI-Aisčių“ tritaškiai, sužaidus vos 2 minutes pirmajame kėlinuke, privertė „Sirenų“ trenerį Liną Šalkų prašyti minutės pertraukėlės ir pakeisti labai skylėtą zoninę gynybos sistemą į asmeninę - 11:4. Kėlinuko viduryje pasipylė aikštelės šeimininkių klaidos, kurias „Sirenos“ išnaudojo. Rezultatyviausia LMKL lygos krepšininke Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė pelnė 10 taškų iš eilės, o dviženkle buvusi „VIČI-Aisčių“ persvara ištirpo iki minimumo - 17:16. Aktyvaus visos aikštės presingo dėka, per paskutinę minutę susikrovė 5 taškų pranašumą, teigiama pranešime spaudai.

Pusę antrojo kėlinuko abi komandos taškus rinko sunkiai. „VIČI-Aistės“ gynėsi sėkmingai,  tačiau puolime pramesdavo iš patogių padėčių arba prarasdavo kamuolį nesudėtingose sutuacijose. Po Ievos Stankevičiūtės tritaškio, sužaidus pusę kėlinuko - 25:21. Tai buvo paskutiniai „Sirenų“ taškai šiame ketvirtyje. Viešnioms prisitaikius prie spaudimo, aikštelės šemininkės ėmė naudoti aktyvią zoninę gynybos sistemą, kurios dėka ilsėti išėjo dar kartą susikrovusios dviženklę persvarą - 31:21.

Po didžiosios petraukos kartojosi antrojo ketvirčio scenarijus. Abi komandos netaikliai atakavo krepšį ir klydo. Kėlinuko viduryje jau Mantui Šerniui teko prašyti minutės pertraukėlės po to, kai „Sirenos“ per pusę sumažino atsilikimą, o jo vadovaujama komanda per daugiau nei 5 minutes pelnė vos 2 taškus - 33:28. Po jos „VIČI-Aisčių“ puolimas pagerėjo. Vitai Kuktienei pataikius tolimą metimą, aikštelės šeimininkės vėl susigrąžino pirmajame kėlinuke turėtą 11 taškų persvarą - 39:28.

Sužaidus 4 paskutinio ketvirčio minutes, Vaida Sipavičiūtė pelnė dvitaškį  (47:33) ir privertė prasižengti Eriką Liutkutę. Negana to, Indrė Keršulytė buvo nubausta technine pražanga. Nepatenkintas tokiu teisėjų sprendimu L. Šalkus išbėgo į aikštelę, bet rungtynių arbitrai dar vienos techninės pražangos skirti nesiryžo. Po šio epizodo „Sirenos“ palūžo ir per likusį rungtynių laiką pelnė vos 3 taškus.

„VIČI-Aistėms“ T. Likhtarovič  įmetė 15, M. Kvederavičiūtė - 11, V. Kuktienė - 10 taškų.

„Sirenoms“ R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė surinko 20, K. Alminaitė - 9 taškus (12 atk. kamuolių).