Antanas Sireika nenustoja šmaikščiai komentuoti rungtynių, „Neptūno“ pergalių serija kabėjo ant plauko arba vieno Derricko Low metimo, o Rokas Giedraitis stojo į dvikovą su buvusios komandos nariais. Įdomiausi praėjusios savaitės įvykiai – LKL savaitės apžvalgoje.

Akistata. Vos prieš pustrečios savaitės „Šiauliams“ išnuomotas Rokas Giedraitis stojo į kovą prieš komandą, su kuria jį saiksto kontraktas ir septyni klube praleisti mėnesiai. R.Giedraičio pakylėti „Šiauliai“ tik po dramatiškos kovos nusileido „Lietuvos rytui“ 80:81.

R.Giedraitis sužaidė pagirtinai: pelnė 19 taškų, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, surinko 23 naudingumo balus ir pateko į simbolinį savaitės penketą.

„Rokas yra labai geras vaikinas, labai daug dirba. Gaila, kad jo nėra kartu su mumis. Linkiu jam kuo labiau patobulėti ir ateityje padėti mūsų komandai“, – po rungtynių sakė „Lietuvos ryto“ kapitonas Antanas Kavaliauskas.

Vargai. Klaipėdos „Neptūnas“ džiaugėsi pratęsta pergalių serija, bet penktąją paeiliui iškovojo per didžiulius vargus.

Trečiojo kėlinio viduryje „Pieno žvaigždės“ Klaipėdoje pirmavo 55:46. Nors klaipėdiečiai sugebėjo pavyti Pasvalio krepšininkus ir išsiveržti į priekį, paskutinę minutę rezultatas buvo lygus ir lemiamo metimo teisę turėjo „Pieno žvaigždės“. Vis dėlto rezultatyviausio lygos krepšininko Derricko Low metimas skriejo pro šalį ir teko žaisti pratęsimą.

Jame „Neptūnas“ įtvirtino pergalę 95:91.

MVP. Naudingiausiu LKL savaitės žaidėju išrinktas Prienų-Birštono „Vytauto“ vidurio puolėjas Vaidas Čepukaitis dominavo Kėdainiuose nuo pirmųjų minučių. Dar po dviejų kėlinių dvikovoje su „Nevėžiu“ V.Čepukaitis savo sąskaitoje jau turėjo 9 taškus ir 8 atkovotus kamuolius.

Prieniškiai nugalėjo „Nevėžį“ 78:72, o V.Čepukaičiui savaitės MVP apdovanojimą atnešė 12 taškų, 10 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai, du blokai ir 26 naudingumo balai.

Stephenas Curry. Utenos „Juventus“ treneris Antanas Sireika nervingai laukė dvikovos su Alytaus „Dzūkija“, bet jo auklėtiniai atsilaikė ir nugalėjo dzūkus 82:75.

Po pergalės A.Sireika prabilo, kad norėtų savo komandoje matyti Stepheną Curry arba Michaelą Jordaną, bet džiaugiasi ir esama situacija.

„Labai norėčiau, kad būtų pastovus lyderis: Jordanas arba Curry! Bet kita vertus, džiaugiuosi, kad vyrai kaunasi. Sunkus momentas, ar kas, bet visą sezoną galiu tuo džiaugtis. Gera, kad dabar turime pilną sudėtį ir normaliai galime treniruotis. Visi gali mesti, žaisti, todėl džiaugiuosi pagerėjusia Lewiso žaidimo kokybe, Lauryno įėjimu“, – komandos stiprybę – vis skirtingą lyderį, šmaikščiai komentavo A.Sireika.