Antrą pergalę iš eilės „Betsafe-LKL“ įsirašė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (12-13) vyrai, kurie išvykoje Palangoje 87:73 (21:13, 30:16, 14:25, 22:19) įveikė „Gargždus“ (5-20).

Tai buvo paskutinioji šių ekipų akistata sezone, dvi ankstesnes taip pat laimėjo kėdainiškiai – rezultatais 73:71 ir 99:92.

Pirmajame kėlinyje svečiai pabandė primesti savo taisykles, tačiau tai padaryti nebuvo lengva – 21:13. Vis tik vėliau „Nevėžis-Optibet“ įsibėgėjo ir ėmė triuškinti oponentus. Deshawnas Freemanas, Bradley Davisonas, Aaronas Cookas ir Timas Lambrechtas tapo vedliais ir tempė į priekį savo ekipą, kuri galiausiai pirmavo 43:22. „Gargždų“ puolimas išgyveno problemas, tad po dviejų kėlinių teko atsilikti 29:51.

Rankų šeimininkai nenuleido ir trečias kėlinys priklausė jiems. Nepaisant to, kad „Nevėžis-Optibet“ pabandė varyti į neviltį oponentus (59:31), po minutės pertraukėlės „Gargždai“, vedami Juliaus Kazakausko, surengė atkarpą 16:1. Tai leido gerokai priartėti (47:60), o Joshua Newkirko baudos metimai skirtumą mažino iki dešimties – 54:64.

Liko kėlinys, svarbūs Šarūno Beniušio taškai atsilikimą po ilgos pertraukos pavertė vienaženkliu – 60:69. Nors A.Cookas su D.Freemanu stabilizavo kėdainiškių padėtį (79:62), sekė atkarpa 9:1, po kurios „Gargždai“ grįžo į kovą – 71:80. Svarbių baudų stojo mesti J.Newkirkas, bet tikslą siekė vienas metimas (72:80), o žaisti liko 81 sekundė. J.Newkirkas vėl pridėjo tik tašką, o B.Davisono tritaškis galutinai žudė šeimininkus – 85:73.

Su baudų metimais problemų turėjo abi komandos. Šeimininkai pataikė 13 baudų metimų iš 21 (62 proc.), svečiai – 17 iš 29 (59 proc.).