Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse užfiksuotas netikėtumas. Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ namuose 100:94 (23:20, 27:24, 21:29, 29:21) įveikė Vilniaus „Rytą“.

Šiose rungtynėse vilniečiai jau vertėsi be išvykusio Demetriuso Jacksono. Aikštėje nepasirodė ir skausmus jaučiantis kitas gynėjas amerikietis Andrew Goudelockas. Komandai padėti vis dar negali ir Martynas Echodas bei Maurice‘as Ndouras.

Nerezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse kiek geriau sekėsi „Nevėžio-Optibet“ komandai, kurie prabėgus 7 minutėms pirmavo 13:6. Čia pat „Rytas“ pelnė 6 taškus be atsako ir priartėjo – 12:13. Vilniečiai buvo ir išlyginę rezultatą (20:20), bet Vaido Čepukaičio dvitaškis su pražanga paskutinėmis sekundėmis suteikė šeimininkams pranašumą – 23:20.

Antrajame ketvirtyje prabėgus 2 minutės šeimininkai dar pirmavo (28:26), bet „Rytas“ pelnė 8 taškus be atsako ir atsiplėšė – 34:28. Čia pat jau sekė „Nevėžio-Optibet“ spurtavo 10:0, leidęs susigrąžinti iniciatyvą – 38:34. Iki kėlinio pabaigos Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai sugebėjo dar šiek tiek padidinti savo pranašumą – 50:44.

Po pertraukos vilniečiai ėmė mažinti skirtumą ir ir išsiveržė į priekį – 51:50. Tada kova vyko taškas į tašką,  o kėlinuko pabaigoje  „Nevėžis-Optibet“ sumetė 7 taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai – 71:69.

Lemiamas kėlinys sėkmingiau klojosi šeimininkams. Domantas Vilys ir Vaidas Kariniauskas tempė komandą į priekį, o po pusės kėlinio jie jau pirmavo 80:75.

„Rytas“ bandė vytis varžovus, bet i „Nevėžio-Optibet“ sėkmingai išlaikė persvarą, toliau draskė svečių gynybą taikliais metimais ir šventė netikėtą pergalę 100:94.

„Nevėžis-Optibet“: Domantas Vilys 22, Vaidas Kariniauskas (11 rez. perd.) ir Vaidas Čepukaitis (6 atk. kam.) po 18, Julius Kazakauskas 15 (10 atk. kam.), Panagiotis Kalaitzakis 13.

„Rytas“: Chrisas Mcculloughas 19 (6 atk. kam.), Lukas Uleckas ir Kristijanas Kitsingas (4/7 trit.) po 17, Mindaugas Girdžiūnas 14 (6 rez. perd.).