Pirmose penkioliktojo LKL čempionato rungtynėse Klaipėdos “Neptūnas” namuose rezultatu 73:80 (23:15, 8:27, 23:19, 19:19) nusileido Kėdainių “Nevėžiui” ir čempionatą pradėjo pralaimėjimu..

Šeimininkai rungtynes pradėjo galingai – 10:2 sužaidus kelias minutes. Kėlinukui įpusėjus “Neptūnas” pirmavo 17:6, o Vaidoto Pridotko sąskaitoje jau buvo 10 taškų. Antroje ketvirčio pusėje svečiai kiek sušvelnino rezultatą – 23:15.

Antrąjį kėlinuką įspūdingai pradėjo jau “Nevėžio” krepšininkai. Povilas Butkevičius keturis kartus įkalė kamuolį iš viršaus ir prisidėjo prie svečių spurto 12:0 (27:23). Kėdainiškiai ir toliau įspūdingai rungtyniavo gynyboje ir dvikovai įpusėjus jau pirmavo 42:31.

Trečiąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo svečiai, bet pamažu “Neptūnas” perėmė iniciatyvą ir pamažu mažino deficitą. Po trijų kėlinukų “Nevežis” pirmavo 61:54.

Ketvirtojo ketvirčio viduryje Vitalijus Stanevičius privertė penktąjį kartą prasižengti svečių lyderį P.Butkevičių, kuris pelnė 16 taškų (8/10 dvitaškiai), bei eilinį kartą sušvelnino “Nevėžio” pranašumą iki septynių taškų – 63:70. Tačiau tai nepadėjo šeimininkams priartėti – po kelių kėdainiškių atakų rezultatas vėl šoktelėjo jų naudai – 74:63. Per likusį laiką “Neptūnas” sugebėjo priartėti ir paskutinę rungtynių minutę atsiliko tik 4 taškais (73:77), tačiau svečiai pataikė baudas, o tolimi šeimininkų nepasiekė tikslo – “Nevėžio” pergalė 80:73.