0

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mažojo finalo serijos ketvirtajame susitikime Prienų „Rūdupis“ savoje arenoje 79:64 (19:11, 18:14, 21:18, 21:21) nugalėjo Šiaulių „Šiaulius“ ir laimėjęs seriją 3:1 iškovojo bronzos medalius.

Rungtynes geriau pradėję „Šiauliai“ sužaidus 3 minutes pirmavo 5:4, bet „Rūdupis “atgal smogė atkarpa 10:0 ir atitrūko – 14:5. Šiauliečiai nesutriko bei atsakė 6 taškais be atsako – 10:14. Tiksliau paskutines minutes sužaidę šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 19:11.

Antrąjį ketvirtį 4 taškus paeiliui įmetė prieniškiai susigrąžino dviženklį pranašumą – 23:11. Toliau blankiai žaidę šiauliečiai atsiliko dar labiau – 17–ąją minutę komandas skyrė 15 taškų – 17:32. „Šiauliai“ sugebėjo trumpai blykstelėti ir atkarpos 6:0 dėka kiek priartėti – 23:32. Prieniškiai po minutės pertraukėlės atsitiesė ir kėlinį užbaigė sėkmingai – 37:25.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje pirmą kartą pasirodęs Darius Gvezdauskas įkvėpė šiauliečius. Prabėgus pusantros minutės svečiai priartėjo iki 8 taškų (30:38), bet „Rūdupis“ greitai atsitiesė – 42:30. Vis dėlto D.Gvezdausko ir Camerono Longo du tritaškiai iš eilės įpusėjus kėliniui deficitą sumažino iki 5 taškų – 38:43. Po V.Šeškaus paprašytos minutės pertraukėlės šeimininkai atsakė spurtu 8:0 ir nuramino įsisiautėjusius varžovų aistruolius – 51:38. Po trisdešimties žaidimo minučių „Rūdupis“ buvo per žingsnį nuo bronzos – 58:43.

Ketvirtąjį kėlinį „Rūdupis“ pradėjo spurtu 6:0 ir Prienuose žiūrovai jau ėmė švęsti pergalę – 64:43. Aistruoliai neklydo, nes šeimininkai išlaikė persvarą ir iškovojo bronzos medalius.

„Rūdupis“: S.Buterlevičius ir A.Labuckas po 12, A.Juškevičius 10, G.Orelikas ir P.Butkevičius (9 atk. kam.) po 9, E.Želionis ir G.Kadžiulis po 8.

„Šiauliai“: C.Longas 25, V.Šarakauskas 9, R.Grafas 7.