Čempiono titulą ginantis „Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti „Southampton“ futbolininkų pranašumą.

Danny Ingsas 2-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Southampton“ į priekį 1:0. Sadio Mane perdavimo sulaukęs Mohamedas Salah per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Roberto Firmino 70-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs. Yanas Valery 84-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į tuščius likusius vartus, tačiau paskutinę akimirką išgelbėjo svečius nuo praleisto įvarčio smūgį blokavęs gynėjas.

S.Mane 91-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

„Liverpool“ po šio pralaimėjimo davė šansą Mančesterio „United“ perimti pirmąją vietą Anglijos pirmenybėse.