Vakar Anglijoje buvo sužaistas paskutinis „Premier“ lygos 15-ojo turo susitikimas, kuriame jėgas išmėgino „Liverpool“ ir „West Ham United“ ekipos.

„Liverpool“ futbolininkai, laimėję šį mačą, būtų pakilę į pirmą turnyrinės lentelės vietą ir nuo artimiausios varžovės Londono „Chelsea“ būtų atsiplėšęs jau 3 taškais, bet jiems to padaryti nepavyko – lygiosios 0:0 (0:0).

Nors nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai tiesiog užgulė „West Ham United“ vartus ir diktavo žaidimo sąlygas, jiems pasiekti pirmojo įvarčio niekaip nesisekė. Savo progas vėjais paleido ir gynėjas Sami Hyypia, ir ekipos naujokai – aktyvusis saugas Albertas Riera bei niekaip vietos komandoje nerandantis puolėjas Robbie Keane‘as.

Tiesa, nesnaudė ir svečiai, būtent kurie, nepaisant to, kad visą laiką beveik tik gynėsi, ir sukūrė realiausią progą pirmajame kėlinyje – Craigas Bellamy kontratakos metu smūgiu iš toli kamuolį sukirto į virpstą.

Vaizdas aikštėje per daug nepasikeitė ir po pertraukos – „Liverpool“ stengėsi kuo greičiau įmušti pirmą įvartį ir kuo anksčiau užsitikrinti lengvesnį gyvenimą, o „West Ham United“ futbolininkai patikimai gynėsi ir lūkuriavo savo šansų.

„Liverpool“ atakoms ryškiai trūko dėl traumos negalėjusio savo klubui padėti snaiperio iš Ispanijos Fernando Torreso paslaugų, tad svečiai pasiekė savo – išsaugojo lygiąsias 0:0.

Nors po jų Rafaelio Benitezo auklėtiniai vis tiek pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą, toks rezultatas akivaizdžiai nepradžiugino į „Anfield“ stadioną gausiai susirinkusių sirgalių, kurie mačo pabaigoje nušvilpė savo ekipą.

„Liverpool“ – „West Ham United“ 0:0 (0:0)