Anglijos „Premier“ lygoje kovą dėl čempionų titulo tęsia „Liverpool“ ekipa. Jurgeno Kloppo auklėtiniai savo aikštėje 2:0 (1:0) įveikė „Watford“ ekipą ir laikinai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Šias rungtynes dėl traumos praleido raudonųjų krašto gynėjas Trentas Alexanderis-Arnoldas, kuris jaučia šlaunies skausmus. Jo vietą aikštėje užėmė centro gynėjas Joe Gomezas, kuris jau 22-ą minutę sėkmingai pakėlė kamuolį į baudos aikštelė, o portugalas Diogo Jota sėkmingai nuginklavo „Watford“ vartininką 1:0.

89-ą mačo minutę „Liverpool“ pergalę įtvirtino 11-os metrų baudinį realizavęs brazilas Fabinho.

Pregalė leido J. Kloppo auklėtiniams su 72 taškais pakilti į pirmąją „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu „Manchester City“ su 70 taškų žengia antras, tačiau yra sužaidęs už tiesioginius oponentus vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Iškart po šių rungtynių prasidės kitas „Premier“ lygos susitikimas Barnslyje, kur vietos „Burnley“ priims į antrąją vietą laikinai nukritusią „Manchester City“. Šias rungtynes stebėkite tiesiogiai per „TV3 Sport“ kanalą.