Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse 3:1 nugalėjo „Nantes“ futbolininkus.

Kylianas Mbappe jau 2-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė PSG ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Lionelis Messi 18-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Albanas Lafontas. Neymaras 30-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau „Nantes“ komandos vartininkas dar kartą sėkmingai apgynė vartus.

PSG ekipos vartininkas Keyloras Navasas 65-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir šeimininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Randalas Kolo Muani 76-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Dennisas Appiah 81-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir PSG ekipa vėl persvėrė rezultatą savo naudai 2:1.

Lionelis Messi 87-ąją minutę nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir įtvirtino šeimininkų ekipos pergalę rezultatu 3:1.

PSG po šio mačo tvirtai laikosi 1-oje vietoje, o „Nantes“ ekipa krenta į 11-ą.