Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Šiaip tai pirmiausia turėjo susižinot kiek gali užtrigt Lietuvos vilkikų, derint, bandyt pirmiau prakeist, o po to uždaryt sieną. O dabar pirmiausia turi praleisti Lietuviams gryžt, o ne tranzitines į Kaliningradą praleidinėti.
Visi jau kelis metus buvo perspėti ,kad baigtu tas keliones į ruskyna. Tai bus gera pamoka , bet sienos negalima atidaryti.
Ar neatrodo, kad mūsų Socialdemokratai apsirgo lyberkoncervų liga? Gėda, varo kaip ir tie buvę.
Faktas, kad zinojo su kuo obuoliauja, o tuo atveju reikia vezti dovanu Lukoseviciui ir jis pades. Reikia zemintis, zemintis, kaip del tu velnio obuoliu ant zemes.
Balionai nebeskrenda. Siena privalo būti atidaryta su perspėjimu, kad bus uždaryta, jeigu balionai vėl skris.
nieks anų į nedraugiškas šalis varu nevarė. Darbo ir Europoj yra. Lenkai -pavyzdys.
@Rods,
Lenkai irgi veža krovinius su savo mašinomis į Baltarusiją
Vai kaip įdomu,furos negali pajudėti iš vietos,jiems juk draudžiama važiuoti Baltarusijoj,per kitus postus su Lenkijos siena,jie grįžt negali.Tai kokių sprendimų ieškoma,susitart su Lukošenka?
Visit buvote perspeti del galimu nemalonumu
Prikabinkit oro balionų ir parskraidinkit į Lietuvą

„Linavai“ raginant atverti sieną su Baltarusija premjerė sako, kad to nebus