Eurolygos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Pirėjo „Olympiacos“ komanda, kurios garbę gina Linas Kleiza, namuose 83:79 (18:19, 17:20, 25:13, 23:25) palaužė Gdynės „Asseco Prokom“ ekipą, kurią treniruoja Tomas Pačėsas bei serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Likus žaisti 2 minutes aikštės šeimininkai dar turėjo dviženklį pranašumą (79:69), tačiau tada T.Pačėso auklėtiniai kilo į lemiamą šturmą ir laimėję atkarpą 9:1 sumažino deficitą iki 2 taškų – 80:78. Tiesa, likus 55 sekundėms Milošas Teodosičius sumetė abi baudas – 82:78.

Danielis Ewingas nebuvo toks taiklus, tikslą pasiekė vienas metimas iš dviejų – 79:82. Dar kartą pražanga sustabdytas M. Teodosičius realizavo pataikė vieną baudą – 83:79, bet svečiai per likusį laiką rezultatyvios atakos suregzti nesugebėjo.

L. Kleiza per 35 žaidimo minutes įmetė 26 taškus (6/7 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), atkovojo 6 ir perėmė kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius pažeidė taisykles, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei surinko 28 naudingumo balus.

„Olympiacos“ gretose taip pat išsiskyrė M. Teodosičius (21 tšk. 6 rez. perd.) ir Joshas Childressas (13 tšk.).

Lenkijos klubui 23 taškus surinko ir 11 kamuolių atkovojo Qyntelis Woodsas. 14 taškų pridėjo Ronnie Burrellis, 13 – D. Ewingas, 12 – Ratko Varda, 11 – Davidas Loganas.