Alanijoje (Turkija) baigėsi Europos jaunimo (iki 21 metų) merginų žolės riedulio čempionato trečiojo diviziono turnyras, kuriame dalyvavo vos 3 komandos.

Šeštadienį turnyro finale Lietuvos jaunimo rinktinė 0:2 nusileido bendraamžėms iš Turkijos. Pusę rungtynių lietuvės gynėsi nepriekaištingai, bet trečiajame kėlinuke turkės atidarė įvarčių sąskaitą – 41-ą minutę pasižymėjo Ceyda Korkmaz. Ketvirtajame kėlinuke šeimininkių pergalę įtvirtino Rabios Uysal (47 min.) įvartis.

Lietuvės ir turkės jau buvo susitikusios pačiame pirmame turnyro mače trečiadienį. Tada mūsiškės irgi nusileido šeimininkėms – 1:4.

Turnyre dar dalyvavo Šveicarijos jaunimo rinktinė, užėmusi trečią vietą. Lietuvės šveicares nugalėjo rezultatu 3:1, o turkės – 6:4.