Savo pasirodymą Europos mažojo futbolo čempionate Lietuvos rinktinė baigė grupės varžybose 3:2 (1:0) įveikdama Prancūzijos komandą.

Pergalė bent dviejų įvarčių skirtumu lietuviams būtų palikusi vilčių siekti vietos aštuntfinalyje. Deja, iki tikslo pritrūko vieno tikslaus smūgio.

Pasak pranešimo, rungtynės prasidėjo atsargiu žaidimu, o vėliau išryškėjo Lietuvos komandos pranašumas. 17– minutę Justinas Zagurskas pataikė į virpstą. Jau po minutės J. Zagurskas suklaidino varžovą ir šį kartą smūgiavo tiksliai - 1:0.

Antrasis kėlinys vyko audringai. 24–ą min. neleistinai stabdydamas Edviną Mučinį Prancūzijos rinktinės vartininkas Giraldo Regis išvydo raudoną kortelę.

Įgijusi kiekybinį pranašumą, Lietuvos rinktinė tęsė atakas. 27–ą min. Edvinas Mučinis galva nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 2:0 mūsiškių naudai.

Deja, jau po minutės be priežiūros paliktas Dohinas Elie rezultatą sušvelnino, o 32–ą min. Nicolas Huertosas - ir išlygino.

Vis tik Lietuvos futbolininkams pavyko išplėšti pergalę. Ją atnešė tolimas tikslus rinktinės kapitono Pavelo Smolkovo smūgis 37–ą min. - 3:2.

"Šiandien rungtyniauti buvo sunku, nes sekino karštis. Tačiau sužaidėme geras rungtynes. Šis čempionatas mums buvo geras, todėl tikimės, kad kitąmet pasirodysime dar sėkmingiau", - vylėsi P. Smolkovas.

Ankstesnėse D grupės rungtynėse Stanislovo Danisevičiaus treniruojami lietuviai 1:3 pralaimėjo Ispanijai ir 1:2 - čempionės titulą ginančiai Rumunijai.

Paskutinės grupės rungtynės tarp į aštuntfinalį iškopusių Rumunijos ir Ispanijos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1:0 (0:0)

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Rumunija 3 2 1 0 6:3 7 2. Ispanija 3 1 1 1 5:5 4 3. Prancūzija 3 1 0 2 6:7 3 4. Lietuva 3 1 0 2 5:7 3 Dvi geriausios grupės komandos iškops į atkrintamąsias mini futbolo čempionato Vengrijoje varžybas.