Graikijos sostinėje Atėnuose vykusiose pasaulio specialiosios olimpiados vasaros žaidynėse Lietuvos sportininkai iškovojo dešimt medalių - 3 aukso, 4 sidabro ir 3 bronzos.

Aukščiausios prabos apdovanojimus pelnė plaukikas Mantas Bucevičius (25 m krūtine), Aušra Stankuvienė (jėgos trikovė) ir lengvaatletė Rūta Tuskenytė (3000 m bėgimas).

Antrąsias vietas užėmė Justinas Plungė (jėgos trikovė) bei plaukikai Alfredas Šimas (50 m laisvuoju stiliumi ir 25 m krūtine) ir Kristupas Gravrokas Goes (50 m laisvuoju stiliumi).

Bronzos medalius iškovojo plaukikai M. Bucevičius (50 m krūtine) ir Jovita Urbonaitė (50 m krūtine ir 50 m laisvuoju stiliumi).

Pasaulio specialiosios olimpiados vasaros žaidynėse dalyvavo 12 Lietuvos sportininkų. Jie kovojo plaukimo, stalo teniso, jėgos trikovės ir lengvosios atletikos varžybose.