Savaitgalį Ispanijos sostinėje Madride vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Dancesport Cup 2015”, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai.

Profesionalų lygos standartinių šokių grupėje Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) tapo nugalėtojais.

Sidabro medalius laimėjo Steeve Gaudet ir Mariaora Cheptene iš Prancūzijos, o trečia vieta atiteko Rusijos atstovams Igoriui Potovinui ir Darijai Shevelilovai. Grupėje varžėsi 7 poros.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje čempionais tapo Kauno „Kaspino” – KCSM šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė.

Antra vieta atiteko Lenkijos atstovams Giuseppei Longarini ir Katarzynai Kapral, o bronzos medalius laimėjo Simone Carabellese ir Lucia Cafagna iš Italijos. Varžybose dalyvavo 55 poros.

Taip pat aukso medalius laimėjo jaunimo standartinių šokių grupės šokėjai Einoras Degutis ir Areta Šeškaitė (Gargždų „Rolina”).

Antrą vietą šioje grupėje užėmė Werneris Robertas Laaneots ir Silvia Sussane Barjabin iš Estijos, o trečia vieta atiteko Vengrijos šokėjams Neagu Sorin Andrei ir Elekai Rekai. Varžybose dalyvavo 23 poros.

Dar vieną pergalę Lietuvai padovanojo „Rising Stars” standartinių šokių grupės šokėjai Gabrielius Vaikasas ir Agnė Valiukevičiūtė (Kauno „Kaspinas”).

Šioje grupėje sidabro medaliai atiteko Michaeliui Giuliano ir Martinai Rugani iš Italijos, o trečią vietą užėmė Kinijos atstovai Ziang Xie ir Miaoer Xu. Grupėje varžėsi 21 pora.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje E.Degutis ir A.Šeškaitė pateko į finalą ir užėmė ketvirtą vietą.

Šios grupės nugalėtojais tapo italai Leonardo Lini ir Mia Gabusi, sidabro medaliai atiteko Ericui Izaksonui ir Mishelei Magerai iš Izraelio, o trečią vietą laimėjo Lucas Samuelis Lopezas ir Mar Albelda, atstovaujantys Ispanijai. Grupėje varžėsi 39 poros.