Sekmadienį Baltarusijos sostinėje Minske vykusiose tarptautinėse sportinių šokių varžybose, jaunimo standartinių šokių grupėje Lietuvos šokėjai Karolis Michalas Tomeckis ir Austėja Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”) laimėjo bronzos medalius. Varžybų nugalėtojais tapo rusai Vladislavas Kolesnikovas ir Anna Isakovič, o sidabro medaliai atiteko Yuryjui Batyrevui ir Milenai Barabanovai, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 30 porų. Minske vyko ir suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybos, kuriose Vilius Jakas ir Gabrielė Siriūnaitė (Kauno „Sūkurys” – Gargždų „Rolina”) laimėjo 4-ą vietą. Šioje grupėje geriausiai pasirodė Rusijos atstovai Denisas Molkovas ir Natalia Osyko, antrąją vietą laimėjo Ivanas Novikovas ir Anna Barbačeva, taip pat iš Rusijos, o bronzos medaliai atiteko Szymonui Kulisui ir Margaritai Zvonovai iš Lenkijos. Varžybose dalyvavo 49 poros. Penktadienį Milane (Italija) vykusiose tarptautinėse sportinių šokių varžybose, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Deividas Simaška ir Uliana Maximkina (Kauno „Dance Innovation Team”) užėmė 4-ą vietą. Čempionais šioje grupėje tapo Volodymyras Vincenzo Marinello ir Sara Casini iš Italijos, antroji vieta atiteko taip pat italams Giacomo Lazzarini ir Robertai Benedetti, o bronzos medalius laimėjo Radek Mucha ir Yana Griščenko iš Čekijos. Grupėje varžėsi 68 poros. Tą pačią dieną Milane varžėsi ir suaugusiųjų 10-ies šokių šokėjai. Šioje grupėje lietuviams Sergėjui Skripčenko ir Marijai Kožuhar (Vilniaus „Dileksa”) atiteko taip pat ketvirtoji vieta. Šioje grupėje aukso medaliai atiteko Valeryjui Pavlovui ir Kristinai Garifullinai iš Rusijos, antrąją vietą laimėjo tos pačios šalies atstovai Artemas Martynovas ir Daria Frolova, o ant trečiosios vietos pakylos žengė Mathias Kirkegaard ir Katarina Bauer iš Vokietijos. Varžybose dalyvavo 18 porų.