Lietuvos šešiolikmečių merginų teniso rinktinė iškovojo kelialapį į vasario viduryje Čekijoje vyksiantį neoficialaus komandinio Europos čempionato - Tennis Europe Winter Cups by Head - finalinį turnyrą teigiama pranešime spaudai.

Lemiame atrankos turnyro mače Arūno Balžeko treniruojamos lietuvės 2:1 nugalėjo Prancūzijos rinktinę. Pirmame susitikime Balžekas Tennis School auklėtinė Akvilė Paražinskaitė 0:6 1:6 nusileido Oceanei Dodin. Vėliau Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Justina Mikulskytė 4:6 6:3 7:5 įveikė Estellę Cascino. Lemiamame dvejetų susitikime A. Paražinskaitė ir J. Mikulskytė 6:4 6:2 nugalėjo prancūzių O. Dodin ir Marie-Ambroisine Faure duetą.

Finaliniame Europos čempionato etape, be lietuvaičių, dar žais Čekijos, Šveicarijos, Rumunijos, Slovakijos, Vokietijos, Rusijos ir Turkijos rinktinės.

Trenerio Šarūno Kulnio vadovaujamai vaikinų rinktinei lemiamas atrankos turnyro susitikimas su Rusijos komanda susiklostė nesėkmingai. Balžekas Tennis School Almantas Oželis 2:6 4:6 nusileido Danilui Medvedevui, o Šiaulių teniso mokyklos sportininkas Mantas Bugailiškis 3:6 2:6 pralaimėjo Karenui Kačanovui. Vienintelę pergalę lietuviai iškovojo dvejetų susitikime, kuriame M. Bugailiškis ir A. Oželis 6:3 6:4 įveikė D. Medvedevą ir Aleksandrą Čepelevą.

Pralaimėję rusams Lietuvos vaikinams prarado viltis žaisti finaliniame Europos čempionato etape.