Trečiadienį vilniečiai pradėjo kovas Jungtinės lygos pusfinalyje. „Lietuvos rytas“ po atkaklios kovos 81:87 išvykoje nusileido Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0:1.

Susitikimo pradžioje šeimininkai šovė į priekį (0:7). Pirmuosius „Lietuvos ryto“ taškus pelnė J.Palaciosas (2:7, 2 min.). Netrukus įsižaidė svečių snaiperis M.Gecevičius, pataikęs du tolimus metimus (11:10). Gynėjas toliau siautėjo puolime ir po pirmojo kėlinio savo sąskaitoje turėjo 14 taškų. Vilniečiai atsiliko 19:25. Antrojo ketvirčio pradžioje rusų komanda toliau terorizavo D.Adomaičio ekipos gynybą tritaškiais metimais (24:31). Po P.Gubanovo dėjimo skirtumas išaugo iki 11 taškų - 26:37. Minutės pertraukėlė pakeitė situaciją - vilniečiai laimėjo atkarpą 14:3 ir išlygino rezultatą (40:40). Po 20 minučių minimalų pranašumą turėjo „Nižnij Novgorod“ - 44:45. Komandos keitėsi taikliais išpuoliai, o varžovų komandos puolimo lyderiu tapo amerikietis T.Rochestie (51:53). J.Palaciosas pataikė baudos metimus, galingu dėjimu sudrebino Žemutinio Naugardo komandos krepšį - (55:56). Ketvirtis baigėsi T.Rochestie tritaškiu metimu - 56:63.