Ketvirtadienį Šiauliuose prasidėjusio Eurolygos jaunių (iki 18 metų) turnyro "Nike International Junior Tournament" atrankos varžybų pirmosiose A grupės rungtynėse Vilniaus "Lietuvos ryto" komanda 80:91 (15:12, 17:26, 29:24, 19:29) pralaimėjo Rygos VEF (Latvija) krepšininkams.

Sostinės komandai Edvinas Šeškus ir Rytis Pipiras pelnė po 17 taškų, Gediminas Žalalis - 12, Regimantas Miniotas ir Norbertas Giga - po 10.

Rygos ekipoje 20 taškų surinko Ervinas Mežniekas.

Vilniečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 52-36.

Dainiaus Adomaičio treniruojama "Lietuvos ryto" komanda ketvirtadienį dar žais su Leuveno "Topsportschool" (Belgija), o penktadienį susitiks su Zagrebo "Cibona" (Kroatija).

Jaunieji "Lietuvos ryto" krepšininkai pernai tapo finalinio "Nike International Junior Tournament" turnyro nugalėtojais

B grupėje žaidžia Kauno "Žalgiris", Maskvos CSKA (Rusija), Talino "Audentes Sports School" (Estija) ir Liudvigsburgo BBA (Vokietija).

Turnyre Šiauliuose dalyvauja aštuonios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Grupių nugalėtojos pateks į finalą, o turnyro čempionai pelnys kelialapį į pagrindinį "Nike International Junior Tournament" turnyrą, vyksiantį Eurolygos finalo ketverto varžybų metu.