„Lietuvos rytas“ pasiekė užsibrėžtą tikslą. Vis geresnę sportinę formą demonstruojantys Rimo Kurtinaičio auklėtiniai iškovojo penktąją pergalę per pastarąsias šešerias Europos taurės rungtynes, šįkart išvykoje 71:69 nugalėję Limožo CSP klubą.

Svarbus laimėjimas leido vilniečiams iš anksto užsitikrinti antrąją vietą C grupėje.

Rungtynių pradžioje „Lietuvos ryto“ ekipą į priekį vedė vidurio puolėjas Egidijus Mockevičius. Po aukštaūgio ir Artūro Jomanto dvitaškių svečiai turėjo keturių taškų pranašumą. Vilniaus klubui taškus toliau pelnė puolėjai ir po pirmojo kėlinio „Lietuvos rytas“ atsiliko minimaliu skirtumu – 16:17.

Antrasis ketvirtis prasidėjo rezultatyviu CSP žaidimu. Šeimininkai įgijo penkių taškų persvarą. E. Mockevičius ir Loukas Mavrokefalidis toliau kėlė galvos skausmą Limožo komandai, o prieš ilgąją pertrauką švieslentėje degė lygus rezultatas (35:35).

Į aikštę sugrįžusios ekipos toliau demonstravo panašų žaidimą, o nedidelę „Lietuvos ryto“ ekipos persvarą aptirpdė CSP puolėjas Mouhammadou Jaitehas – 58:55.

Lemiamas mačo kėlinukas prasidėjo nerezultatyviomis abiejų komandų atakomis, o „Lietuvos rytas“ toliau negalėjo nutraukti užkeikimo ir pataikyti pirmojo tritaškio. Nepaisant to, svečiai išlaikė nedidelę persvarą. Likus žaisti 33 sekundes, CSP sušvelnino skirtumą iki taško, tačiau tuomet savo žodį tarė Vilniaus klubo senbuvis A. Jomantas, dvitaškiu metimu iš po krepšio nusprendęs mačo likimą – 71:68.

Vilniečiai nutarė prasižengti ir neleisti varžovams mesti tolimo metimo, o antrasis Danny Gibsono baudos metimas skriejo pro šalį – 71:69.

„Lietuvos rytas“: E. Mockevičius (10 atk. kam.) ir L. Mavrokefalidis po 13, A. Jomantas 9, T. Petersonas 8, Ch. Krameris (9 rez. perd.) 7, B. Madgenas 6, R. Giedraitis, J. Baronas ir M. Echodas po 4, M. Girdžiūnas 3.

CSP: K. Hayesas 14, A. Bouteille 12.