0

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai Vilniuje tik po atkaklios kovos – 74:85 (14:28, 24:18, 17:19, 19:18) nusileido vietos „Lietuvos ryto“ ekipai.

Pirmojo kėlinio pradžios metu į priekį pabėgo šeimininkų krepšininkai, kurie po kelių minučių turėjo 7 taškų pranašumą – 9:2. “Lietkabelio” ekipą pabudino D.Leonardo ir D.Griškėno tritaškiai – 11:10. Tiesa, po šio epizodo LKL vicečempionai galingai spurtavo ir per likusią ketvirčio dalį susikrovė apčiuopiamą pranašumą – 28:14.

R.Olanderio dvitaškis su pražanga pradėjo sėkmingą “Lietkabelio” atakų seriją antrajame kėlinyje, po kurios ekipas skyrė 8 taškai – 30:22. Pajutę panevėžiečius kvėpuojant į nugaras, “Lietuvos ryto” krepšininkai dar kartą nutolo – 42:24. Po A.Brazio paprašytos minutės pertraukėlės Panevėžio ekipa pradėjo mažinti deficitą, kuris paskutinę ketvirčio akimirką po I.Neliubovo pataikyto dvitaškio tapo vienženklis – 46:38.

Sėkmingai užbaigę pirmąją rungtynių dalį, “Lietkabelio” krepšininkai nesustojo ir antrosios pradžioje – 48:41. Nepaisant sumažinto deficito, sostinės ekipa netrukus susigrąžino dviženklį pranašumą – 53:41. “Lietuvos ryto” komanda toliau pavojingai tolo ir po penkių baudos metimų iš eilės bei M.Gecevičiaus dvitaškio ekipas skyrė 17 taškų – 67:50. Panevėžiečiams pasitikėjimo jėgomis ketvirčio pabaigoje įpūtė D.Griškėno metimas per puse aikštės, besibaigiant kėlinio laikui – 67:55.

„Lietuvos ryto“ krepšininkai lemiamo ketvirčio pradžioje bandė išspręsti rungtynių likimą anksčiau laiko – 71:55. Tiesa, „Lietkabelio“ krepšininkai atsakė atakų uraganu ir sumažino deficitą iki 8 – 73:65. Po kelių akimirkų L.Aukštikalnio tritaškis dar labiau ištirpdė skirtumą – 75:68. Kaip bebūtų, vilniečiai surengė keletą sėkmingų išpuolių ir visgi išplėšė pergalę – 85:74.