Triuškinančia pergale Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono ketvirtfinalį pradėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai, savų sirgalių akivaizdoje 99:79 (20:18, 28:17, 33:25, 18:19) sutriuškinę Ventspilio „Ventspils“ klubą.

Antrosios serijos iki dviejų pergalių rungtynės balandžio 2 dieną vyks Ventspilyje.

Aleksandro Džikičiaus auklėtinių pranašumas išryškėjo antrojo kėlinio pabaigoje, kuomet po spurto 10:0 šeimininkai nutolo 46:33.  Po pertraukos „Lietuvos ryto“ krepšininkai išliko susikoncentravę ir nenustojo didinti skirtumo, kuris pasiekė 20 taškų ribą (63:43) ir iki mačo pabaigos jau nebemažėjo.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 19 (5/8 dvit., 3/3 trit.), Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.) ir Mindaugas Katelynas po 16, Tyrese'as Rice'as 13, Lawrence'as Robertsas 8 (7 atk. kam.), Vilmantas Dilys, Artūras Jomantas ir Aleksandras Rašičius po 6, Steponas Babrauskas 5, Dovydas Redikas 4.

„Ventspils“: Martinas Meiersas 16, Toddas Abernethy 13, Samuelis Willardas 12, Jahmaras Youngas po 10.