Šiandien Panevėžyje prasidėjo LKF taurės turnyro finalo ketverto varžybos. Pirmajame pusfinalyje Vilniaus „Lietuvos rytas“ 94:66 (33:18, 16:14, 20:17, 25:17) patiesė Šiaulių „Šiaulius“ ir pateko į finalą.

Susitikimą vilniečiai pradėjo spurtu 6:0, tačiau po G.Kadžiulio ir A.Šležo tritaškių rezultatas tapo lygus - 8:8. Tačiau šiauliečiai sustojo, o vilniečiai nesunkiai pralauždavo oponentų gynybą ir rinkdavo taškus. „Lietuvos rytas“ spurtavo 16:0 ir sužaidus šešias minutes pirmavo 24:8. Po pirmojo kėlinuko „Lietuvos rytas“ pirmavo 33:18.

Antrajame kėlinuke šiauliečiams pavyko užlopyti skylėtą gynybą ir per penkias minutes leido vilniečiams pelnyti tik 3 taškus. Šiauliečiai norėjo sumažinti skirtumą kuo greičiau, todėl krepšininkai mėgino pelnyti taškus individualiomis pastangomis. Daug metimų skriejo pro šalį, tačiau sėkmingo M.Kuzminsko žaidimo dėka „Šiauliai“ spurtavo 8:0 ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų - 26:36. Po minutės pertraukėlės vilniečiai pataikė tris tritaškius ir skirtumas tarp komandų padidėjo iki 20 taškų - 48:28. Po antrojo ketvirčio vilniečiai pirmavo 49:32.

Po didžiosios pertraukos situacija nesikeitė. Rungtynių kontrolė priklausė vilniečiams. Nepaisant to, kad „Šiaulių“ krepšininkams pavyko kelis sykius apsiginti, pataikyti du tritaškius ir sumažinti atsilikimą iki 13 taškų (41:54), „Lietuvos rytas“ greitai susigrąžino triuškinantį pranašumą - 63:43. Po trijų kėlinių vilniečiai buvo priekyje 69:49.

Paskutiniame kėlinuke intrigos jau nebebuvo. „Lietuvos rytas“ užtikrintai pirmavo ir neleido šiauliečiams mažinti skirtumo. Sužaidus penkias minutes vilniečiai jau turėjo 25 taškų persvarą (83:58). Per likusį laiką „Šiauliai“ nesugebėjo sukurti intrigos ir triuškinamu rezultatu 66:94 nusileido vilniečiams.

„Lietuvos rytas“: M.Petravičius 19, M.Lukauskis 17, D.Zavackas 13.

„Šiauliai“: M.Kuzminskas 13, V.Praškevičius 10.