0

„Lietuvos rytas“ sutriuškino „Sevilla“ klubą

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda savo aikštėje ispanams vilčių nepaliko. Fantastiškai iš toli atakavę vilniečiai 100:78 (21:19, 32:21, 30:19, 17:19) nugalėjo „Sevilla“ komandą ir iškovojo antrąją pergalę Europos taurės turnyro L grupėje.

“Lietuvos rytas“: M.Gecevičius 26 (7 atk. kam. 9 rez. perd.), K.Lavrinovičius 21, G.Orelikas 15, M.Moseris 12, S.Jasaitis 8, A.Kavaliauskas 6, Ž.Janavičius ir A.Juškevičius po 4, .Lukauskis ir B.Baronas po 2.

“Sevilla“: K.Porzingis 18, D.Byarsas 10, X.Thamesas, A.Urtasunas ir B.Woodside'as po 9, G.Hernangomezas ir N.Radicevičius po 8, B.Rodriguezas 3, P.Oriola 2.

“Lietuvos rytas“ - „Sevilla“

Dvitaškiai: 21/32 (65 proc.) - 22/46 (47 proc.)

Tritaškiai: 16/27 (62 proc.) - 8/17 (47 proc.)

Baudos: 10/16 (33 proc.) - 10/13 (76 proc.)

Atkovoti kamuoliai: 33 – 23

Perimti kamuoliai: 6 – 5

Klaidos: 16 - 13

Spurtas. „Lietuvos rytas“ nuo varžovų pabėgo antrajame kėlinyje. Tuomet vilniečiai pelnė 8 taškus be atsako ir susikrovė dviženklę persvarą (43:33). Toliau šeimininkai tik didino savo persvarą.

Tritaškiai. „Lietuvos rytas“ fantastiškai atakavo iš toli. Trečiajame kėlinyje vilniečiai smeigė keturis tolimus metimus iš eilės ir padidino persvarą iki 22 taškų (68:46). Iš viso vilniečiai pataikė 16 tritaškių iš 27 (59 proc.), o varžovai – per pusę mažiau – 8 iš 17 (47 proc.).

Rezultatyviausias. Fantastiškas rungtynes sužaidė Martynas Gecevičius. Jis per 26 minutes pelnė 26 taškus, pataikė net 7 iš 9 tritaškių, atkovojo 7 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Be to jis pagerino ir tris rekordus. M.Gecevičius sužaidė rezultatyviausias ir naudingiausias (38 naud. bal.) Europos taurės rungtynes, kuriose dar ir pagerino atkovotų kamuolių rekordą. Be to, iki pakartoto rezultatyvių perdavimų rekordo pritrūko vos 1 rezultatyvaus perdavimo.

Debiutas. Šiose rungtynėse pirmą kartą „Lietuvos ryto“ sudėtyje Europos taurėje žaidė Simas Jasaitis. Puolėjas iš viso per 21 minutę pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškis, 2/4 tritaškiai), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį.

Kitos. Atsakomosios rungtynės kitą savaitę bus žaidžiamos Ispanijoje.