Vilniaus „Lietuvos rytas“ pergalingai pradėjo oficialų sezoną. Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai pirmosiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse 92:75 (16:24, 26:12, 28:16, 22:23) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ ir įsirašė pirmąją pergalę į savo sąskaitą.

Susitikimą komandos pradėjo tokiais startiniais penketais:

„Lietuvos rytas“ - Janis Blūmas, Steponas Babrauskas, Renaldas Seibutis, Mindaugas Katelynas ir Predragas Samardžiskis.

„Neptūnas“ - Rashaunas Broadusas, Martynas Mažeika, Deividas Gailius, Nikita Barinovas ir Vytautas Šarakauskas.

Susitikimą agresyviau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie sužaidus 3 minutes pirmavo 9:3. „Lietuvos rytui“ sunkiai sekėsi rengti atakas, o skylėmis varžovų gynyboje pasinaudoję „Neptūno“ krepšininkai didino pranašumą (13:5).

Po A.Džikičiaus paprašytos minutės vilniečių žaidimas kiek suaktyvėjo, tačiau perimti iniciatyvos iš varžovų jiems nepavyko. Aidint pirmojo ketvirčio sirenai „Neptūnas“ susigrąžino 8 taškų pranašumą - 24:16.

Antrajį kėlinį „Lietuvos rytas“ pradėjo pasikeitęs iš esmės - per pustrečios minutės 8 taškus be atsako pelnę vilniečiai atstatė rungtynių pusiausvyrą (24:24). Sužaidus dar kelias minutes po Deivido Dulkio tritaškio Vilniaus klubas pirmą kartą išsiveržė į priekį.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai neleido varžovams atitrūkti, klaipėdiečių deficitas svyravo nuo 2 iki 3 taškų. Ketvirčio pabaigoje „Lietuvos rytui“ pavyko įgyti didžiausią pranašumą - po J.Blūmo tritaškio Vilniaus ekipa išsiveržė į priekį 42:36.

Po didžiosios pertraukos „Lietuvos rytas“ įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė tolti - nors sostinės ekipa ir prarado penkias asmenines pražangas susirinkusį P.Samardžiskį, svečiai surengė spurtą 12:2 ir įgijo solidų pranašumą (54:38).

„Neptūnui“ niekaip nesisekė stabdyti „Lietuvos ryto“ puolimo. LKL vicečempionai ne tik neleido varžovams sumažinti deficito, bet dar labiau padidino atotrūkį. Po trijų kėlinių vilniečiai pirmavo 70:52.

Spurtu 6:0 paskutinį ketvirtį pradėjęs „Neptūnas“ sušvelnino atsilikimą iki 12 taškų (58:70), tačiau „Lietuvos rytas“ netrukus susigrąžino turėtą persvarą. Susitikimui artėjant į pabaigą aikštėje neliko intrigo - klaipėdiečiai vis dažniau klydo, o tuo pasinaudoję vilniečiai artėjo pergalės link. „Lietuvos rytas“ rezultatu 92:75 šventė pergalę ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.