0

Vilniaus „Lietuvos rytas“ Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) įsirašė dešimtąją pergalę iš tiek pat galimų. Aleksandro Petrovičiaus auklėtiniai po dramatiškos kovos 67:64 (13:21, 12:8, 15:18, 27:17) palaužė Kėdainių „Nevėžį“, skelbia bc.lrytas.lt.

Šiame susitikime Vilniaus komandoje neregistruotas Juanas Palaciosas.

„Lietuvos rytas“ dvikovą pradėjo tokiu startiniu penketu: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Gediminas Orelikas, Darius Songaila ir Stevanas Jelovacas.

Rungtynių pradžioje aktyviai rungtyniavę vilniečiai vos per minutę pabėgo į priekį 5:0, tačiau vėliau krito į duobę. „Nevėžis“ perėmė iniciatyvą ir pradėjo diktuoti sąlygas (19:9). Vis dėlto, antroje kėlinio dalyje, daugiausiai Tautvydo Lydekos dėka, „Lietuvos rytas“ sušvelnino atsilikimą – 13:21.

Antrąjį ketvirtį 5 taškais be atsako pradėję A.Petrovičiaus auklėtiniai priartėjo (18:21). Po Simo Buterlevičiaus tritaškio, abiejų komandų puolimas užstrigo – pusketvirtos minutės nė vienai ekipai nepavyko pasižymėti. Ant parketo netrūko kietos kovos. Galiausiai nuo baudų metimo linijos pataikė Renaldas Seibutis, o po G.Oreliko prasiveržimo su pražanga „Lietuvos rytas“ jau pirmavo 25:24. Vis dėlto, per likusias 2 minutes taškų vilniečiams pelnyti nepavyko, o pranašumą susigrąžinę svečiai pasibaigus kėliniui pirmavo 29:25.

Po didžiosios pertraukos „Lietuvos rytas“ vėl susigrąžino pranašumą, tačiau ilgiau jo išsaugoti nepavyko – banguotose rungtynėse svečiai susigrąžino iniciatyvą, kurią išlaikė iki pat ketvirtojo kėlinio. Prieš jam prasidedant vilniečiai atsilikinėjo 40:47.