Po dviejų kėlinių dar besivejančių vaidmenyje buvę Vilniaus „Lietuvos ryto“ (13/2) krepšininkai galiausiai iškovojo tryliktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate. Vilniečiai svečiuose 88:71 (28:22, 17:25, 24:11, 19:13) privertė pasiduoti Šiaulių „Šiaulių“ (9/6) krepšininkus.

Nors rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo Jono Valančiūno vedinas „Lietuvos ryto“ klubas, tačiau Rashauno Broaduso ir Camerono Longo tikslių atakų dėka šiauliečiai persvėrė rezultatą savo naudai - 6:4. Likus žaisti keturias minutes Aleksandras Rašičius tolimu metimu sugrąžino pranašumą vilniečiams (13:10), o netrukus skirtumas pasiekė septynis taškus - 20:13. Sostinės komandai pavyko išlaikyti persvarą iki pat ketvirčio pabaigos ir po pirmųjų dešimties minučių „Lietuvos rytas“ buvo priekyje - 28:22.

Antrajame ketvirtyje sužaidus tris minutes Mindaugas Katelynas tolimu metimu pirmą kartą padėjo „Lietuvos ryto“ klubui įgyti dviženklę persvarą (36:25), tačiau penkis taškus be atsako pelnę šiauliečiai vėl priartėjo - 30:36. Po dar vieno R.Broaduso dvitaškio aikštės šeimininkų deficitas sumažėjo iki trijų taškų (39:42), o prasidėjus priešpaskutinei ketvirčio minutei Mindaugas Žukauskas tritaškiu išvedė „Šiaulius“ į priekį - 45:43. Per likusį laiką komandos pasikeitė tiksliomis atakomis ir prieškyje išliko šiauliečiai - 47:45.

6:2 trečiąjį ketvirtį pradėję „Lietuvos ryto“ krepšininkai po J.Valančiūno dėjimo iš viršaus susigrąžino keturių taškų persvarą (53:49), o likus žaisti tris minutes ji išaugo iki šešių taškų - 59:53. Per likusį laiką sostinės komanda šiek tiek padidino atotrūkį ir prieš lemiamą ketvirtį Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai buvo priekyje - 69:58.

Paskutiniame ketvirtyje didesnės intrigos jau nebuvo. „Lietuvos ryto“ klubas viso ketvirčio metu išlaikė dviženklę persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 88:71.

„Šiauliai“: R.Broadusas 14, V.Vasylius 12 (5 atk. kam.), J.Jucikas 11 (8 atk. kam.), A.Šikšnius 9, M.Žukauskas 8.

„Lietuvos rytas“: A.Rašičius 14 (tritaškiai 4/6), R.Seibutis 13, J.Valančiūnas (7 atk. kam.) ir S.Babrauskas - po 12, M.Katelynas (6 atk. kam.) ir P.Samardžiskis (7 atk. kam.) - po 9, A.Jomantas 8.