Po metų pertraukos į Europos krepšinio elitą grįžęs Lietuvos krepšinio lygos vicečempionas Vilniaus "Lietuvos rytas" pergalingai pradėjo 2007-2008 metų ULEB Eurolygos sezoną.

Ketvirtadienį pirmosiose B grupės rungtynėse "Lietuvos ryto" krepšininkai svečiuose 83:76 (26:16, 18:13, 17:22, 22:25) įveikė Milano "Armani Jeans" (Italija) ekipą.

Net 28 taškus nugalėtojams pelnė ir 8 taškus po krepšiais atkovojo išvakarėse 28-ąjį gimtadienį atšventęs Marijonas Petravičius.

15 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Hollis Price`as, 13 - Mindaugas Lukauskis, 9 - Kenanas Bajramovičius, po 8 - Martynas Gecevičius ir Mattas Nielsenas, 2 - Artūras Jomantas.

"Armani Jeans" ekipoje išsiskyrė Reece`as Gainesas (22 tšk.), Massimo Bulleris (13 tšk.), Ansu Sesay ir Dušanas Vukcevičius (po 11 taškų).

Nors pirmuosius taškus pelnė aikštelės šeimininkai, "Lietuvos ryto" krepšininkai jau ketvirtoje minutėje pirmavo 9:5, o pirmąjį kėlinuką laimėjo dešimties taškų skirtumu - 26:16.

Aštuntoje antrojo kėlinio minutėje vilniečiai buvo įgiję didžiausią - 18 taškų (42:24) - skirtumą, o įpusėjus rungtynėms turėjo 15 taškų persvarą.

Trečiajame kėlinyje taiklių tritaškių dėka aikštės šeimininkai sumažino skirtumą iki dešimties taškų - 51:61.

Šią persvarą "Lietuvos rytas" išlaikė iki šeštosios ketvirtojo kėlinuko minutės (73:63), tačiau vėliau teko gerokai pasijaudinti, kai likus 59,7 sekundės, iki susitikimo pabaigos šeimininkai sumažino atsilikimą iki keturių taškų - 73:77.

Kitoje vilniečių atakoje nesudrebėjo M. Lukauskio ranka ir, jis, pataikęs tritaškį, padidino persvarą iki septynių taškų (80:73).