Triuškinančią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“ (12/2), kuris svečiuose net 94:52 (26:6, 22:23, 27:15, 19:8) sumindė „Alytaus“ (0/13) klubo krepšininkus.

„Lietuvos rytas“ nuo pat pirmųjų minučių perėmė visas žaidimo gijas į savo rankas. Tik sužaidus maždaug 8 minutes „Alytaus“ krepšininkas Saulius Kazevičius pelnė pirmuosius šeimininkų taškus, o vilniečiai savo sąskaitoje jų turėjo jau 19. Kėlinio pabaigoje dar kelis metimus pataikė Jonas Valančiūnas, Bradas Newley ir Simas Jasaitis, o „Alytus“ atsakė dar vos keturiais taškais.

Nors antrajame kėlinyje daugiausia Aurimo Birgelio ir Mariaus Janišio pastangomis šeimininkams pavykdavo sėkmingai užbaigti atakas, tačiau „Lietuvos ryto“ gretose

tiksliais metimais atsakė ir Simas Jasaitis, ir Steponas Babrauskas, tad nuaidėjus arbitro švilpukui ekipos ilsėtis išėjo rezultatui esant 48:29 vilniečių naudai.

Po pertraukos „Alytus“, daugiausia M.Janišiaus pastangomis, dar bandė priešintis, bet vilniečiai sėkmingai ir toliau rinko taškus. Po Jono Valančiūno dar vieno dvitaškio kėlinio pabaigoje komandos skyrė jau 31 taškas (75:44).

Šeimininkai ir ketvirtajame kėlinyje duso vilniečių gynybos gniaužtuose ir sužaidus maždaug 8 minutes tebuvo įmetę keturis taškus. O „Lietuvos ryto“ krepšininkai ir toliau lengvai rinko taškus bei didino savo persvarą, kuri pasiekė 42 taškus (94:52).

„Alytus“: Marius Janišius 14 (13 atk. kam.), Saulius Kazakevičius 12, Aurimas Birgelis 9 (6 klaidos).

„Lietuvos rytas“: Jonas Valančiūnas 19 (18 atk. kam.), Simas Jasaitis ir Khalidas El-Aminas po 11, Milko Bjelica 10.