Pergalę VTB Vieningosios lygos A grupėje iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“ (5/4), kuris Minske 86:78 (18:23, 24:15, 24:16, 20:24) įveikė vietos „Minsk-2006“ (4/5) klubo krepšininkus.

Pirmuosius taškus mače dvitaškiu pelnė Milko Bjelica (2:0).Tačiau šeimininkai netrukus atitrūko iki 9:5. Įpusėjus kėliniui po Lashawno McKee taiklaus metimo rezultatas tapo jau 14:7 Minsko ekipos naudai. „Minsk-2006“ ir toliau rengė vieną sėkmingą ataką po kitos, vis tik kėlinį dviem taikliais baudų metimais užbaigė Steponas Babrauskas ir skirtumas sumažėjo iki 5 taškų - 18:23.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo vilniečiai, kurie pelnė iš eilės keturis taškus ir skirtumas sumažėjo iki minimumo - 22:23. O netrukus po Brado Newley tritaškio "Lietuvos rytas„ jau buvo priekyje - 25:23. Abi komandos kovojo taškas į tašką ir įpusėjus kėliniui “Lietuvos rytas" turėjo minimalią persvarą - 31:30. Kėlinio pabaigą šiek tiek sėkmingiau sužaidė vilniečiai, kurių persvara po antrojo kėlinuko siekė keturis taškus - 42:38.

Trečiojo kėlinio pradžioje vėl geriau rungtyniavo vilniečiai, kurie po Kenano Bajramovičiaus dvitaškio atitrūko iki 10 taškų - 48:38. Skirtumas nuolat svyravo ties dviženkliu skirtumu, o įpusėjus kėliniui „Lietuvos rytas“ priekyje buvo septyniais taškais - 53:46. Minsko ekipa nepasinaudojo keliomis vilniečių klaidomis, o po Simo Jasaičio taiklaus metimo skirtumas šoktelėjo jau iki 11 taškų - 59:48. Martynas Gecevičius netrukus pataikė ir tritaškį, o skirtumas padidėjo iki rekordinių 14 taškų - 64:50. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis dvitaškį pataikė L.McKee ir sumažino atsilikimą nuo vilniečių iki 12 taškų - 54:66.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Minsko klubo krepšininkai pradėjo aktyviau ir po Aleksejaus Laškevičiaus dvitaškio skirtumas sumažėjo iki 5 taškų - 63:68. Bet įpusėjus kėliniui dėka Stepono Babrausko taiklaus metimo skirtumas vėl šiek tiek padidėjo - 75:67. Nors šeimininkai dar bandė vytis „Lietuvos rytą“, bet po K.Bajramovičiaus dvitaškio vilniečiai priekyje buvo vėl 11 taškų - 79:68. Kėlinio pabaigą „Lietuvos rytas“ sužaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę 86:78, kuri jiems garantavo trečiąją vietą grupėje.

„Minsk-2006“: L.McKee 18 (7 atk. kam.), Aleksandras Kudriavcevas 16, Shawnas Kingas 15 (10 atk. kam.) , Denisas Koršukas ir A.Laškevičius po 9.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 20, Steponas Babrauskas 19, Jonas Valančiūnas 14, Kenanas Bajramovičius 8, S.Jasaitis 7, B.Newley, D.J Strawberry ir M.Bjelica po 6.