0

Dar vienas Vilniaus derbis praėjo be intrigos. „Lietuvos ryto“ krepšininkai namų aikštėje 106:65 (26:27, 34:12, 27:15, 19:11) sutriuškino „Sakalus“.

Primename, jog pirmoji sezono dvikova „Sakalų“ tvirtovėje baigėsi taip pat lengva Aleksandro Džikičiaus auklėtinių pergale - 74:44.

Visus klausimus „Lietuvos rytas“ išsprendė dar iki ilgosios pertraukos. Tiesa, pirmąjį kėlinį „Sakalai“ netgi laimėjo (27:26) ir atrodė, kad sostinės mūšyje galima laukti bent nedidelės intrigos, bet rezultatu 34:12 „Lietuvos ryto“ laimėtas antrasis ketvirtis sudėjo visus taškus ant „i“ - 60:39. Po pertraukos skirtumas tik dar labiau padidėjo.

Savo sąskaitoje „Lietuvos rytas“ šiuo metu turi 11 pergalių ir 1 nesėkmę. „Sakalų“ kraityje - 3 laimėjimai bei 9 pralaimėjimai.

„Lietuvos rytas“: Jonas Valančiūnas 19 (6 atk. kam.), Renaldas Seibutis 17, Tyrese'as Rice'as 15, Aleksandras Rašičius 11 (5 rez. perd.), Predragas Samardžiskis 9 (4 blk.).

„Sakalai“: Laurynas Samėnas 20 (5 rez. perd., 5 kl.), Evaldas Baniulis 12, Arvydas Gydra 9.