SEB Baltijos krepšinio lygos čempionų titulą ginantis Vilniaus "Lietuvos ryto" klubas po atkaklios kovos per pirmus tris kėlinukus šventė pergalę, rezultatu 80:66 (17:15, 27:20, 12:15, 24:16) nugalėdamas Talino "Kalev/Cramo" ekipą ir iškovodamas trečiąją pergalę.

Visą pirmąjį kėlinuką vyko atkakli kova ir nė vienai komandai nepavyko įgauti įtikinamos persvaros. Vilniečiai po pirmųjų 10 minučių buvo priekyje 17:15. Antrajame kėlinuke Lietuvos komandos pranašumas padidėjo iki 7 taškų (28:21), tačiau estai atkakliai priešinosi ir neleido svečiams nutolti. Vienu metu "Lietuvos ryto" pranašumas pasiekė 10 taškų (39:29), o po dviejų ketvirčių vilniečiai pirmavo 44:35.

Po didžiosios pertraukos "Lietuvos ryto" krepšininkai įgijo dviženklį pranašumą, tačiau "Kalev/Cramo" krepšininkai lipo vilniečiams ant kulnų ir likus žaisti vieną minutę sumažino atsilikimą iki 6 taškų (48:54). Prieš lemiamą kėlinuką "Lietuvos rytas" buvo priekyje 56:50. Trečiąjį kėlinuką "Lietuvos rytas" pradėjo 7 taškais be atsako ir nutolo į priekį 63:50. Likusį laiką vilniečiai sėkmingai atakavo krepšį ir iškovojo pergalę rezultatu 80:66.

"Lietuvos ryto" komandoje debiutavo Robertą Štelmaherį pakeitęs amerikietis Darrelas Mitchellas, kuris per beveik 12 minučių prametė vieną tritaškį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau du kartus suklydo ir surinko 2 pražangas.

"Lietuvos rytas": H.Price'as 15, A.Jomantas 13 (7 atk.kam.), Ch.Eidsonas 12, M.Nielsenas ir K.Bajramovičius - po 11, M.Petravičius 8 (9 atk.kam.), M.Lukauskis 7.

"Kalev/Cramo": T.Reedas 17, M.Parneris 14, K.Kanguras 10 (6 atk.kam., 4 kld.), G.Arbetas 8.