Įtikinamą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ (13/2) krepšininkai. Antrąją vietą turnyre užimantys vilniečiai namuose 100:65 (18:13, 27:18, 35:17, 20:17) sutriuškino Klaipėdos „Neptūno“ (5/9) komandą.

Apylygiai prasidėjusiose rungtynėse (4:4) pirmieji atitrūko „Lietuvos ryto“ krepšininkai, kurie pelnė šešis taškus be atsako į pusėjus kėliniui buvo priekyje 10:4. Mindaugo Stašio ir Luke'o Bonnerio tikslių metimų dėka svečiai vėl sugebėjo priartėti (9:10), tačiau iniciatyvos ėmęsis Martynas Gecevičius kėlinio pabaigoje leido „Lietuvos rytui“ vėl šiek tiek atitolti - 18:13.

Antrajame ketvirtyje sužaidus keturias minutes vilniečiai padidino atotrūkį iki devynių taškų (29:20), o po dviejų iš eilės Jono Valančiūno dėjimų „Lietuvos ryto“ pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis - 33:23. Antroje ketvirčio pusėje įsibėgėjo Khalidas El-Aminas ir Simas Jasaitis, po kurių metimų sostinės klubas gerokai nutolo ir įpusėjus susitikimui turėjo keturiolikos taškų pranašumą 45:31.

Lietuvos čempionai puikiai pradėjo antrąją mačo pusę. Aktyviai besigindami vilniečiai pirmąją minutę laimėjo 7:2 ir po keturių iš eilės Brado Newley taškų dar labiau pabėgo į priekį - 52:33. Negana to, po Milko Bjelicos tolimo metimo „Lietuvos ryto“ persvara viršijo dvidešimties taškų ribą - 58:37. Likus žaisti tris minutes svečių deficitas jau siekė 29 taškus (40:69), o po trijų kėlinių Aleksandro Trifunovičiaus auklėtiniai pirmavo rezultatu 80:48.

Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas. A.Trifunovičius leido parungtyniauti mažiau žaidžiantiems savo auklėtiniams, tačiau uostamiesčio klubui nepavyko sumažinti deficito. Rungtynes „Lietuvos rytas“ laimėjo rezultatu 100:65.

„Lietuvos rytas“: J.Valančiūnas 19 (dvitaškiai 8/8), M.Gecevičius 12 (tritaškiai 2/2), K.Bajramovičius ir K.El-Aminas (6 rez. perd.) - po 11, S.Babrauskas ir M.Bjelica - po 10, B.Newley 8.

„Neptūnas“: V.Vasylius 13 (7 atk. kam.), S.Galdikas 9, M.Ruikis (metimai „iš žaidimo“ 2/9) ir T.Vilkius - po 8.