Lietuvos rinktinė dvikovoje su Moldova iškovojo lygiąsias

Šiandien Estijos sostinėje vykusiame draugiškame mače tarp Lietuvos ir Moldovos futbolo rinktinių buvo užfiksuotas taikus rezultatas 1:1 (0:0). Lietuviai pirmieji praleido įvartį, bet vėliau sugebėjo atsitiesti ir išplėšti lygiąsias su 76-ą vietą FIFA reitinge užimančiais varžovais.

Pirmajame kėlinyje nestipriausios sudėties rungtyniavę lietuviai turėjo nežymią teritorinę persvarą, tačiau jos paversti įvarčiu nesugebėjo.

Jose Couceiro auklėtiniai iniciatyvą išlaikė ir po pertraukos, tačiau 69-ąją minutę Moldovos rinktinė surengė greitą kontrataką, kuri netikėtai pasibaigė įvarčiu. Po staigaus perdavimo nuo mūsų gynėjų pabėgo po keitimo aikštėje pasirodęs Igoris Bugalovas, kuriam beliko tik pasiųsti kamuolį į Giedriaus Arlauskio ginamus vartus.

Vis dėlto Moldovos futbolininkų džiaugsmas truko neilgai. Jau po trijų minučių už pražangą baudos aikštelėje prieš Andrių Veličką, teisėjas skyrė 11m baudinį, kurį užtikrintai realizavo Mantas Savėnas.

Šeštadienį lietuviai Kurasaarėje žais antrąsias šio draugiško tarpvalstybinio turnyro rungtynes su Estijos rinktine, kuri vakar 1:0 palaužė Moldovą.

Rungtynių statistika:

Lietuva – Moldova 1:1 (0:0)

Įvarčiai: 69 min. I. Bugalovas 0:1, 72 min.M. Savėnas iš 11 metrų baudinio 1:1.

Lietuvos sudėtis: Paulius Grybauskas (46‘Giedrius Arlauskis); Gediminas Paulauskas, Andrius Skerla, Marius Žaliūkas (74‘Tomas Tamošauskas), Marius Stankevičius, Darvydas Šernas (70‘Vytautas Lukša), Mantas Savėnas (89‘Giedrius Tomkevičius), Darius Miceika (46‘Mindaugas Palionis), Mindaugas Kalonas (60‘Ričardas Beniušis), Kęstutis Ivaškevičius, Andrius Velička.

Priminsime, kad Lietuvos ir Moldovos rinktinėms ši akistata buvo jau antroji šiemet - rugpjūčio mėnesį Marijampolėje vykusias rungtynes užtikrintai 3:0 laimėjo mūsiškiai.