Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė iškovojo pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono aukso medalius. Kaune vykusių pirmenybių lemiame mače lietuviai 4:1 (1:1, 1:0, 1:0) įveikė Estijos rinktinę, kuri tenkinosi bronzos medaliais.

Sidabras atiteko Japonijos rinktinei.

Lietuviai nė karto nesuklupę per penkerias čempionato rungtynes ne tik gavo aukso medalius, bet ir pateko į aukštesnį IA divizioną.

Pirmąjį įvartį rungtynėse pelnė estai. Robertas Rooba (4 min. 20 sek.) netikėtu smūgiu užklupo mūsiškių vartininką Mantą Armalį.

Vos po trijų minučių rezultatą išlygino Nerijus Ališauskas (7 min. 38 sek.). Perdavimą jam atliko Dainius Zubrus.

Dar iki pirmo kėlinio pabaigos lietuviai išsiveržė į priekį, kai tolimą ir nuostabų metimą realizavo Jaunius Jasinevičius.

Trečią įvartį mūsiškiai pelnė antrajame kėlinyje, kai pasižymėjo Povilas Verenis (35 min. 58 sek.).

Paskutinį vinį estams įkalė antrą įvartį pelnęs P.Verenis (57 min. 39 sek.).

Estijos rinktinėje geriausiu mačo žaidėju išrinktas R. Rooba, Lietuvos rinktinėje tokį prizą atsiėmė Arnoldas Bosas. Po mačo specialius marškinėlius gavo 100-ąjį mačą sužaidęs Mindaugas Kieras, kuris su šiuo maču ir laimėtomis pirmenybėmis baigė savo įspūdingą karjerą rinktinėje. Gynėjas mūsų šalies rinktinės garbę gynė net 20 metų iš eilės. Geriausiu pirmenybių vartininku tapo estas Villemas-Henrikas Koitmaa. Geriausio čempionato gynėjo prizą atsiėmė japonas Ryo Hashimoto, kuris su 8 taškais tapo ir rezultatyviausiu viso turnyro žaidėju. Tuo tarpu geriausiu puolėju išrinktas Lietuvos rinktinės narys Arnoldas Bosas, kuris per visą čempionatą pelnė šešis įvarčius ir buvo daugiausiai įvarčių pelnęs turnyro žaidėjas.