Po sunkios kovos pirmoje rungtynių pusėje Sandra Valužytė ėmėsi lyderės vaidmens ir per antrąją dvikovos pusę pelniusi 24 taškus padėjo Lietuvos rinktinei 76:68 (19:22, 21:18, 20:6, 16:22) įveikti Didžiosios Britanijos komandą.

Lietuvos komanda laimėjo penktąsias rungtynes atrankos į Europos čempionatą varžybose. Jeigu lietuvės rugsėjo 13 dieną Marburge įveiks Vokietijos rinktinę, užsitikrins vietą Europos čempionate.

Mūsiškės taikliais metimais pradėjo susitikimą ir išsiveržė į priekį 7:2. Bet jautėsi susikaupimo stoka, todėl lietuvės žaidė gana atsipalaidavusios, mažai dėmesio skyrė gynybai, o puolime nepersistengė. Tuo pasinaudodamas britės visą laiką lipo lietuvėms ant kulnų, o likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes varžovės išlygino rezultatą 15:15. Netaikliai iš visų pozicijų atakavusios lietuvės negalėjo užpulti varžovių krepšio, o anglės išsiveržė į priekį 19:15. Lietuvos rinktinės buvo išlkyginusi rezultatą, bet po pirmojo kėlinuko pirmavo anglės - 22:19.

Antrajame kėlinuke lietuvės susigrąžino pranašumą (24:22), bet britės ir vėl išlygino rezultatą. Didžiosios Britanijos rinktinės žaidimas buvo itin paprastas - krepšininkės laimėjo daugybę dvikovų dėl kamuolio, o taškus rinko greitais metimais. Tuo tarpu Lietuvos komandą į priekį tempė tikslūs R.Valentienės tritaškiai. Po dviejų kėlinukų rezultatas buvo lygus - 40:40.

Po didžiosios pertraukos komandos žaidė labai nerezultatyviai, bet Lietuvos rinktinėje atsirado lyderė - S.Valužytė. Ji pelnė 9 taškus iš eilės ir išvedė lietuves į priekį 51:42. Britės atrodė pavargusios, jų metimai skriejo pro šalį, o gynybai jėgų nebeužteko. Tuo tarpu S.Valužytė pridėjo dar du tritaškius bei padėjo mūsiškėms po trijų kėlinukų pirmauti 60:46.

Ketvirtijame kėlinuke Lietuvos rinktinės žaidimas ir vėl bangavo, todėl britės buvo sumažinusios atsilikimą iki vienženklio skirtumo. Paskutinėmis susitikimo akimirkomis britės dar mėgino spausti lietuves po visą aikštelę. Tokiu būdu skirtumas dar šiek tiek sumažėjo, bet mūsiškės išlaikė iniciatyvą ir laimėjo mačą 76:68.

Lietuva: S.Valužytė 24 (tritaškiai 3/5, baudos metimai 11/12, 5 per.kam., 4 atk.kam., 3 rez.perd.), E.Staknevičienė 18, G.Petronytė (6 atk.kam.) ir R.Valentienė (tritaškiai 4/10, 4 kld.) - po 12, G.Paugaitė 6 (6 atk.kam., 3 blk.).

Didžioji Britanija : K.Butler 18 (10 atk.kam.), J.Leedham 17 (4 rez.perd., 5 per.kam.).

Pirmąją dvikovą išvykoje Lietuvos krepšininkės laimėjo 82:63.

Lietuvos rinktinė yra laimėjusi keturis mačus ir A grupės lentelėje užima antrąją vietą. Nors ukrainietės taip pat laimėjo keturis susitikimus, lietuvės abu kartus nugalėjo varžoves ir aplenkė Ukrainą.