Pasaulio ledo ritulio I diviziono jaunimo iki 20 metų pirmenybių paskutinė diena Vokietijoje nesėkmingai susiklostė Lietuvos komandai

Iš pradžių lietuviai 2:11 (0:4, 2:3, 0:4) nusileido Norvegijos komandai, o sekančiose rungtynėse nepadėjo ir Lenkijos rinktinė, po baudinių serijos 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1) pralaimėjusi abiems komandoms naudingu rezultatu ukrainiečiams. Po šios slavų pergalės paaiškėjo, kad Lietuvos jaunimo rinktinė kitais metais žais Pasaulio II diviziono čempionate.

Čempionate nugalėjo ir vienintelį kelialapį į elitines Pasaulio pirmenybes iškovojo šeimininkų Vokietijos rinktinė lemiamose rungtynėse 6:3 (2:0, 1:0, 3:3) įveikusi Austrijos bendraamžius.

Ukrainos komanda su trimis taškais liko penktoje vietoje, Lenkijos - ketvirtoje (keturi taškai). Norvegijos komanda po pergalės prieš lietuvius užsitikrino bronzos medalius.

Rungtynėse su norvegais lietuviams įvarčius pelnė Paulius Tamkevičius (21 min., po Tado Kumeliausko perdavimo) ir Povilas Verenis (28 min., po Karolio Nekraševičiaus perdavimo).

Turnyrinė lentelė (vieta, šalis, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Vokietija   5   5   0   0   0    42-6   15
2. Austrija   5   4   0   0   0    36-11   12
3. Norvegija   5   3   0   0   1    19-16   9
4. Lenkija   5   1   0   1   3     7-24   4
5. Ukraina   5   0   1   1   3    10-26   3
6. Lietuva   5   0   1   0   4     8-39   2