Ukrainoje vykusio pasaulio jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio II diviziono (trečiojo pagal pajėgumą) čempionato A grupės turnyro paskutinėse, penktosiose, rungtynėse sekmadienį Lietuvos rinktinė po pratęsimo 2:3 (0:1, 2:1, 0:0; 0:1) nusileido šeimininkams ukrainiečiams ir užėmė antrąją vietą.

9-ąją min. Ukrainos komandą į priekį išvedė Vladimiras Romanenka. 22-ąją min. Pijus Rulevičius išlygino rezultatą, o po Aimo Fiščevo įvarčio 34-ąją min. lietuviai persvėrė rezultatą savo naudai 2:1. 36-ąją min. pasižymėjęs Ruslanas Romašenka sugrąžino lygybę, o pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus beveik 5 min., įmušė Pavlas Padakinas.

Lietuvos ledo ritulininkai per penkerias rungtynes surinko 11 taškų. 13 taškų pelnę ukrainiečiai tapo turnyro nugalėtojais ir iškovojo kelialapį į I divizioną.

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).

1. Ukraina 5 3 2 0 0 16-23 13

2. Lietuva 5 3 0 2 0 19-11 11

3. Vengrija 5 2 1 0 2 9-24 8

4. Ispanija 5 2 0 0 3 14-22 6

5. Olandija 5 1 1 0 3 9-23 5

6. Pietų Korėja 5 0 0 2 3 9-18 2