Vokietijoje vykstančiose pasaulio jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio čempionato pirmojo diviziono šešių komandų A grupės paskutines rungtynes Lietuvos rinktinė šeštadienį net 2:11 (0:4, 2:3, 0:4) pralaimėjo Norvegijos ekipai, kuri su 9 taškais užėmė trečią vietą.

Įvarčius į varžovų vartus įmušė Paulius Tamkevičius (20:43) ir Povilas Verenis (27:28).

Iškovoję vieną pergalę (po pratęsimo) ir patyrę keturis pralaimėjimus jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai su 2 taškais yra penktojoje pozicijoje ir jų likimas priklauso nuo susitikimo tarp Lenkijos (3 tšk.) ir Ukrainos (1 tšk.). komandų. Jei šiame mače pergalę iškovos ukrainiečiai, Lietuvos komanda smuktels į šeštą vietą ir iškris į antrąjį divizioną.

Trečiosiose šeštadienio rungtynėse dėl vienintelio kelialapio į elitinę grupę kovos Vokietijos ir Austrijos ekipos.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):