Pergalę Eurolygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (20/11) klubas. Ergino Atamano auklėtiniai savo arenoje 89:81 (20:23, 14:23, 26:15, 29:20) nugalėjo Barselonos „Barcelona“ (20/11) krepšininkus.

Abi komandos šiuo metu turi vienodą pergalių ir pralaimėjimų santykį ir dalinasi 2-4 vietas su Monako „AS Monaco“.

Marius Grigonis nugalėtojams per 29 minutes surinko 8 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, perėmė kamuolį, bet prasižengė 3 kartus.

Rokas Jokubaitis pralaimėtojų gretose per 15 minučių įmetė 6 taškus (3/5 dvit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau dukart prasižengė ir padarė 1 klaidą.

Pirmoje mačo pusėje Barselonos komanda pelnė 17 taškų be atsako ir pirmavo 16 taškų persvara 40:24. Tačiau PAO vėliau perėmė iniciatyvą: 5 taškus paeiliui sumetė Kostas Sloukas, tritaškį pridėjo Kendrickas Nunnas ir šeimininkai likus 6 minutėms iki rungtynių pabaigos įgijo 5 taškų pranašumą (73:68).

Likus 3,5 minutės iki mačo pabaigos K. Sloukas įmetė baudą už Rogerio Grimau techninę pražangą (79:73), K. Nunnas įdėjo dviem rankomis, o po Kosto Mitoglou dvitaškio PAO pranašumas pasiekė 10 taškų (83:73). Vėliau pergalės arenos šeimininkai nepaleido.

Barselonai tai yra antra nesėkmė iš eilės, o „Panathinaikos“ iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 22 (7/11 dvit., 2/5 trit., 4 kld.), Konstantinos Mitoglou 19 (6/8 dvit., 1/4 trit., 10 atk. kam.), Kostas Sloukas 18 (4/4 dvit., 2/5 trit., 4 atk. kam., 8 rez. perd.), Mathias Lessortas 13 (5/8 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Jerianas Grantas 9 (1/4 trit., 4 per. kam., 4 rez. perd.), Marius Grigonis 8 (4 atk. kam.).

„Barcelona“: Willy Hernangomezas (4/6 dvit., 5 atk. kam.) ir Janas Vesely (5/11 dvit.) po 13, Alexas Abrinesas (3/4 trit.) ir Tomas Satoransky (5/7 dvit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.) po 12, Jabari Parkeris 9 (3/5 dvit., 1/4 trit.), Rokas Jokubaitis (3/5 dvit.) ir Nicolas Laprovittola (1/6 trit., 5 rez. perd.) po 6, Nikola Kaliničius ir Ricky Rubio po 4, Oscaras Da Silva 2.