Dvidešimt antrąją pergalę Graikijos krepšinio pirmenybių XXIV turo rungtynėse iškovojo keturiolikos komandų turnyro lyderis du lietuvius savo gretose turintis šalies čempionas Atėnų "Panathinaikos" klubas, sekmadienį namuose 79:73 (29:16, 22:14, 14:15, 14:28) nugalėjęs devintojoje pozicijoje esančią Renaldo Seibučio Atėnų "Maroussi" (10 pergalių ir 14 pralaimėjimų) ekipą.

Ramūnas Šiškauskas nugalėtojams pelnė 5 taškus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį. Per 11 minučių (11:04) jis prametė dvitaškį ir pataikė vienintelį tritaškį bei abu baudų metimus.

Robertas Javtokas per 16 su puse minutės į svečių krepšį įmetė 3 taškus (dvitaškiai 1/2, baudos 1/4), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovo metimą.

Po 12 taškų nugalėtojams pelnė Dimitrios Papanikolaou ir Nikas Chatzivrettas.

Maroussi ekipoje rezultatyviausiai žaidė Danya Abramsas, pelnęs 16 taškų, bei po 12 taškų įmetę Alexis Kiritsis ir R.Seibutis.

Per 31 minutę (31:19) lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 5, 3 dvitaškius iš 5, sugriebė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Dviem taškais nuo lyderio atsilieka Simono Serapino Salonikų "Aris TT Bank" komanda, trim - Arvydo Macijausko Pirėjo "Olympiacos" klubas.

"Aris TT Bank" krepšininkai išvykoje 86:81 (24:15, 26:25, 17:13, 19:28) įveikė be Tomo Nagio rungtyniavusį Larisos A.E.L. (12 vieta - 7/17) penketuką, o "Olympiacos" klubas namuose 79:81 (11:20, 27:16, 17:26, 24:19) turėjo pripažinti šeštą vietą užimančios Atėnų "Panionios" (14/10) ekipos pasipriešinimą.

26 minutes (26:15) žaidęs S. Serapinas pelnė 7 taškus (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 3/3, baudos 1/2), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo 2 varžovų metimus, o A. Macijauskas per 23 su puse minutės į varžovų krepšį įmetė 11 taškų (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 3/4, baudos 2/5), sugriebė 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.