Antrą pergalę iš eilės Eurolygoje įsirašė lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (2/2), kuri išvykoje 80:76 (21:15, 31:14, 10:18, 18:29) susitvarkė su Berlyno ALBA (1/3).

Rokas Giedraitis per 28 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tadas Sedekerskis per 20 minučių surinko 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit.), 6 atkovotus kamuolius ir du rezultatyvius perdavimus.

ALBA pirmavo tik pačioje mačo pradžioje, kai pelnė pirmuosius du taškus. Baskai varžovus traiškyti pradėjo antrame kėlinyje, kurį laimėjo 31:14 ir vienu metu susikrovė net 27 taškų pranašumą.

Tiesa, ALBA atsigavo antroje ketvirto kėlinio pusėje ir laimėjusi atkarpą 15:4 sugebėjo priartėti per keturis taškus. Vis tik laiko buvo likę per mažai, o prie baudų metimo linijos „Baskonia“ neklydo.

„Baskonia“: Simone Fontecchio 17, Jaysonas Grangeris 15, Matthew Costello 10, Landry Nnoko ir Vanja Marinkovičius po 9.

ALBA: Luke’as Sikma 19, Oscaras Da Silva 15.