Ispanijos ekipų susidūrimas Eurolygoje gerokai pašykštėjo intrigos. Vitorijos „Baskonia“ (14/12) savo arenoje nušlavė tautiečius Valensijos „Valencia“ (13/13) – 114:75 (27:24, 30:24, 24:16, 33:11).

Pirmoje mačo dalyje abi komandos laisvai keitėsi metimais, o prieš išsiskirstant į rūbines vienbalsiai tvirtino, kad norint laimėti reikės patikimiau gintis. Du pirmieji kėliniai nesusiklostė tik Markusui Howardui, kuris per 7 minutes taškų nepelnė (0/2 dvitaškių, 0/3 tritaškių), 2 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė, surinko net -9 naudingumo balus ir po ilgosios pertraukos nuo suolo net nepakilo. Trečiajame kėlinyje „Valencia“ dar palaikė šansą kabintis į rungtynes, tačiau svečius stabdė įstrigęs puolimas. Paskutiniajame ketvirtyje baskai surengė dar vieną gniuždantį spurtą 21:0 ir nepaliko jokių abejonių dėl mačo baigties. Šimtąjį tašką tritaškiu pelnė Maxas Heideggeris, tolimais metimais atsidarė ir Arturas Kurucas, galingu dėjimu pasižymėjo Sanderis Raieste.

Geriausias karjeros Eurolygoje rungtynes sužaidė Daultonas Hommesas – 19 minučių, 24 taškai (3/5 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 15/15 baudų metimų), 6 atkovoti ir perimtas kamuolys, 2 klaidos, blokas, 3 pražangos bei 31 naudingumo balas. Dvigubą dublį su 16 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų surinko Dariusas Thompsonas. Solidžiai pasirodė ir Rokas Giedraitis – 28 minutės, 14 taškų (5/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/4 baudų metimų), 5 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, blokas, klaida, pražanga ir 22 naudingumo balai. Tadas Sedekerskis nežaidė dėl kairiosios šlaunies raumens skausmų.

Rungtynėms buvo registruotas, bet nuo Vitorijos klubo suolo nepakilo Stevenas Enochas. „Baskonia“ po pergalės pavijo šeštąją vietą užimantį Belgrado „Partizan“ (14/12), Valensijos klubas dalinasi devintąją.