Šeštadienį ant Vokietijos Bundeslygos parketo susitiko trys lietuviai. Geriausiai sekėsi Mariui Grigoniui, kuris tarp mūsiškių buvo rezultatyviausias ir naudingiausias. Gynėjo atstovaujama Berlyno ALBA svečiuose 90:76 (18:19, 19:20, 23:16, 30:21) nugalėjo Viurcburgo „s.Oliver“ krepšininkus.

ALBA varžovus palaužė antrojoje rungtynių dalyje, ją laimėjusi 53:37.

Berlyno krepšininkai geriau kovojo po lenta (37:23) ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (24:16).

M. Grigonis prie pergalės per 22 minutes pridėjo 14 taškų. Lietuvis pataikė visas aštuonias baudas, atkovojo šešis kamuolius bei surinko 17 naudingumo balų.

„s.Oliver“ Vytenis Lipkevičius per 17 minučių įmetė penkis taškus ir įsirašė tiek pat naudingumo balų. Osvaldas Olisevičius žaidė tris minutes, pasižymėjo trimis taškais bei trimis naudingumo balais.

ALBA (10 pergalių / 3 pralaimėjimai) Bundeslygoje rikiuojasi antra, „s.Oliver“ (6/6) – 10-a.