20
„Knicks“ – „Thunder“ dvikova (nuotr. SCANPIX)

Pirmą kartą šį sezoną susikirto Domanto Sabonio ir Mindaugo Kuzminsko keliai NBA lygoje. Pirmadienį Niujorke vykusiose rungtynėse „Knicks“ pranašumą sugebėjo išlaikyti vos du kėlinius. Abiejų lietuvių vaidmenys šiame mūšyje buvo epizodiniai, o trečią pergalę „Thunder“ komandai 112:103 nukalė Russellas Westbrookas.

20

Antrojo kėlinio pabaigoje į atlapus rimtai aikštės šeimininkams kibę Oklahomos klubo krepšininkai netrukus persvėrė rezultatą savo naudai ir gigantiškomis R. Westbrooko pastangomis pranašumą išlaikė iki pat pabaigos.

D. Sabonio komandos draugas per 37 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 18 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. 27 taškus ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo Enesas Kanteris.

Starto penkete pasirodęs Domantas per 15 minučių pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškis), atkovojo 1 kamuolį ir 2 kartus suklydo. Kitoje barikadų pusėje buvusiam Mindaugui Kuzminskui aikštėje teko praleisti vos 6 minutes. Per jas puolėjas pelnė 4 taškus (1/1 dvitaškis, 1/0 tritaškis, 2/2 baudos metimai) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Derrickas Rose‘as – 30 taškų. Kristapas Porzingis pridėjo 21, Carmelo Anthony – 18. Tai buvo antrasis Niujorko komandos pralaimėjimas iš eilės ir devintas iš viso.

Kitas rungtynes „Thunder“ trečiadienį namie žais su „Wizards“ komanda, o „Knicks“ penktadienį mėgins atsitiesti dvikovoje su „Timberwolves“.