Rusijos krepšinio taurę pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo Kęstučio Kemzūros treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda.

Ketvirtadienį Kazanėje vykusio finalo ketverto turnyro lemiamose rungtynėse "Chimki" krepšininkai 85:67 (14:19, 21:18, 23:8, 27:22) nugalėjo šalies čempioną Maskvos CSKA klubą su Ramūnu Šiškausku, kuris tokią nesėkmę Rusijoje patyrė pirmą kartą per paskutiniuosius ketverius metus.

Paskutinį kartą CSKA nelaimėjo šalies pirmenybių ar taurės turnyro 2004 metais, kai taurės turnyro finale 99:105 nusileido Kazanės "Uniks" krepšininkams.

23 taškus nugalėtojams ketvirtadienį pelnė naudingiausiu finalo ketverto žaidėju pripažintas lenkas Maciejus Lampe, 18 - Danielis Ewingas, po 16 - Antonas Ponkrašovas ir Kelly MacCarthy.

R. Šiškauskas ketvirtadienio susitikime pelnė 11 taškų ir sugriebė 2 kamuolius. Per 24 minutes jis prametė tritaškį, pataikė 4 dvitaškius iš 5 bei 3 baudų metimus iš 4.

Rezultatyviau už lietuvį CSKA komandoje žaidė tik Davidas Andersenas (17 tšk.) ir Theodoros Papaloukas (13 taškų).