Dvidešimt šeštąją pergalę Italijos krepšinio lygos 27-ojo turo rungtynėse iškovojo Sienos „Montepaschi“ klubas, kuriame rungtyniauja Kšištofas Lavrinovičius ir Rimantas Kaukėnas, savo žiūrovų akivaizdoje 91:75 (17:14, 23:24, 23:22, 28:15) nugalėjęs Kasertos „Eldo“ ekipą.

K.Lavrinovičius aikštėje praleido 22 minutes, per kurias į varžovų krepšį įmetė 17 taškų (1/1 dvitaškių, 5/7 tritaškių), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

R.Kaukėnas per 23 minutes pelnė 16 taškų (8/11 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 0/1 baudų), perėmė kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Montepaschi“ ekipai Morrisas Finley surinko 17, Romainas Sato (9 atk. kam., 5 rez. perd.) - 11, Benjaminas Eze - 10 taškų.

Pralaimėjusiems Guillermo Diazas ir Ronaldas Slay‘us (7 atk. kam.) pelnė po 16, Alessandro Frosini (8 atk. kam.) ir Brentas Darby - po 11, Davidas Brkičius - 10 taškų.